KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9445416
nr 944 5416
Skulptur
sten, huvud, Antik, Asien, på sockel, höjd: 23 + 10 ca, slitage, skador, lagad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 februari 2015
kl 20:48:45
21/2 19:58:45